verím Vám bratislavčania...

Autor: Ján Fiľ | 9.4.2013 o 20:10 | Karma článku: 20,65 | Prečítané:  657x

Verím Vám obyvatelia Bratislavského kraja, že ste ešte nestratili zdravý rozum, a že vo voľbách do VUC nezvolíte SMER a jeho hlavného koňa za svojho predsedu (župana). Verím Vám aj napriek tomu, že v posledných parlementných voľbách aj u Vás vyhral SMER a máte primátora, ktorý má podporu SMERU. Zároveň Vám chcem povedať, že máte šťastie, že SMER neovláda Váš kraj tak, ako ovláda všetky ostatné.

Ja, obyvateľ Košického kraja a rodák z Prešovského kraja, mám už dlho tú smolu, že tieto dva kraje sú dlhodobo najväčšími zásobovateľmi voličskej podpory vládnej strany. Verte mi, že je to frustrujúce ísť voliť do akýchkoľvek volieb a vedieť takmer so 100% istotou, že vyhrá SMER alebo jeho kandidát. Voľby u nás sa už nespájajú s otázkou kto vyhrá, ale o koľko vyhrá SMER alebo jeho kandidát. Vy ešte našťastie žijete v kraji, kde si môžete položiť otázku kto vyhrá a byť chvíľu v napätí, ako to dopadne. Pre mňa ste posledným ostrovom na slovenskom mori, ktorý ešte odoláva prílivovej vlne menom SMER, ktorá sa snaží všetko zmiesť z povrchu a nastoliť „nové“ poriadky, ktoré pomôžu predovšetkým im a nie nám ostatným. Táto prílivová vlna je živená tiednou nenávisťou ich voličov a závisťou tých, ktorí neviedia pochopiť, že hojnosť a bohatstvo sa nedajú prerozdeliť, že sa dajú získať poctivou, tvrdou, opakovanou každodennou prácou alebo podnikaním.

 

Potešte preto na jeseň nás, obyvateľov týchto dvoch krajov na východe Slovenska, ktorí nezdieľame nadšenie z tejto vlády a jej politiky a nezvoľte SMER a jeho kandidátku za predsedu Vášho kraja.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Tlak SNS na televíziu pripomína mečiarizmus, koalícia cúva

Verejnoprávnu televíziu sa snažili za šesťdesiat rokov vysielania ovládnuť viaceré politické strany. Nového riaditeľa RTVS bude parlament voliť na budúci rok.

KOMENTÁRE

Slovenská televízia. Mocenské pomery sa menili častejšie než hlásateľky

Do televízie sa tlačili autokrati, samozvaní otcovia národa aj zástancovia tretej cesty.

ŠPORT

Cibulkovej semifinále nestačí, šéf ruského tenisu jej nedáva šancu

Oddýchnutá Dominka nastúpi proti Ruske.


Už ste čítali?