4587 hlasov pre Čuhu

Autor: Ján Fiľ | 14.11.2013 o 19:08 | (upravené 14.11.2013 o 19:37) Karma článku: 22,95 | Prečítané:  1191x

presne toľko hlasov získal kandidát SMERu do krajského parlamentu a týmito hlasmi si ho jeho voliči aj zvolili. Bude ich zastupovať papaláš, riaditeľ prešovskej nemocnice, ktorý zatĺka bielenie zdravotnej karty pacientky. Po cestách prešovského kraja je plno volebných bilboardov, na ktorých je aj on, a na ktorých sa viníma heslo SMERu v týchto voľbách, zodpovední ľudia pre zodpovedný kraj. Neviem, no tento zvolený kandidát je výsmechom práve tej zodpovednosti, na ktorú sa na plagátoch odvoláva.

Kto nám to vládne? Koho si to volíme? Zodpovedných? Pravdovravných? Nie, to sa len tak hovorí, že takíto by mali byť tí, ktorí nás majú zastupovať, politická a spoločenská elita. Na Sovensku nám však vládne zhnitá elita, zhnitému národu zhnitá elita. Je po voľbách, zvyknime si. Bude tam sedieť štyri roky, bude riaditeľovať a bude aj poslancom. Zo všetkého sa vyvlečie, všetko okomentuje tak, že ostane s čistým štítom. Doplatia na to iní, tí, ktorí mu posluhujú, pochlebujú, tí ktorí z neho žijú a pre neho budú aj obetovaní. Takto to chodí, papaláš prežije, sluhovia budú obetovaní. Navyše ho ďalší aj zvolia, možno nanovo, veď zastupuje stranu ľudu, on, riaditeľ, sociálny demokrat, sociálne cítiaci. Podľa mňa je to však absolútny predátor, žiaden demokrat, naopak, predátor, sledujúci len to, čo chce a čo mu my dovolíme.

Zvolili ho, gratulujem, má čo chcel a dosiahol to. Ľutujem jeho obete, ľutujem jeho voličov, ktorí možno teraz vidia, kto ich bude v krajskom parlamente zastupovať. Takže ešte raz, gratulujem.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme pripravení na všetko. Aj na Trumpa

Buď ho nahradí Mike Pence, alebo bude hviezdiť vo vlastnej reality show.

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi už neplatí konsenzus z Reaganovej éry.


Už ste čítali?