lampa......

Autor: Ján Fiľ | 13.1.2012 o 12:22 | (upravené 13.1.2012 o 12:32) Karma článku: 15,90 | Prečítané:  2029x

Lampa má zasa problémy. Jediná relácia, pri ktorej keď ju pozerám, tak nepozerám na čas, má zasa problémy. Problémy nie z toho titulu, že nie je pozerateľná ale z titulu strachu. To je môj názor a pripájam sa k slovám, ktoré povedal aj Štefan Hríb, citujem: „Samozrejme, že by sme hovorili o Gorile, o tom, ako sa tu kradne a samozrejme, že by vám politici nadávali, no a? Veď tam na to ste, platení z našich daní“

Je mi z toho smutno, že blížiace sa voľby a strach plynúci z ich výsledkov, ovplyvnia aj rozhodovanie akože nezávislej organizácie. Ľudia často, keď nechcú niekomu povedať pravdu do očí, tak klamú alebo aspoň zahmlievajú. Aj tu sa začína zahmlievať. Hovorí sa tomu nový zmluvný vzťah, znova citujem: "Navrhujeme nový zmluvný vzťah. Starý skončil 31.12. 2011 a nový nie je uzavretý. Január a február máme kapacitne a štúdiovo úplne plný," povedala SME šéfka RTVS Miloslava Zemková.

Relácia, ktorá ako jediná na Slovensku takpovediac šlipe na kurie oká, poukazuje na mnoho zlého ale aj dobrého, čo sa v tejto spoločnosti deje, relácia, ktorá si nepotrpí na výsledky sledovanosti, pri jej pozeraní treba premýšľať, uvažovať, vyhodnocovať fakty, slová, postoje ale aj mimiku a gestiku hostí a moderátora, tak táto relácia má skončiť a my budeme „radostne“ sledovať Sváka Ragana, Vianočné Oblátky a Bičianku z doliny.

Verím tomu, že ľudia v RTVS si uvedomia, že mnohým ich divákom nestačí pozerať „kvalitné“ americké filmy spred 20 rokov, ale že mnohí chceme pozerať práve takúto reláciu ako je Lampa.

Ja osobne som pozeral Lampu skoro pravidelne. Aj včera som prepol na Dvojku, no Lampa tam nebola. Nevedel som prečo. Dnes som sa to dozvedel a čítanie v SME ma nepotešilo. Kontroverzné témy tu vždy boli a vždy budú. Je lepšie o nich vedieť a diskutovať o nich, ako pred nimi zatvárať oči a myslieť si, že všetko sa vyrieši samo. Nebyť diskusie o týchto témach aj na pôde RTVS, vrejnosť sa nikdy nodozvie o mnohom, čo by inak ostalo pod pokrievkou.

Takže.........Vážená RTVS, ako divák ťa prosím, aby relácia Lampa ostala zachovaná. Aby ľudia, ktorí v tvojom mene rozhodujú, našli v sebe dosť odvahy, charakteru ale aj pokory a úcty k tým, ktorí ju pozerajú.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Chaos okolo cien elektriny pokračuje. Koľko vlastne zaplatíte po novom?

Začiatkom roka v niektorých prípadoch stúpli ceny za elektrinu neúmerne. Po politickom tlaku preto z postu šéfa regulátora odstúpil Jozef Holjenčík.

EKONOMIKA

Posúvanie dôchodku sa nepáči odborom, štát nevylučuje zmenu

V roku 2017 sa dôchodok posunul o dva a pol mesiaca.


Už ste čítali?